Additional information
| Weight | 0.143 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4.2 × 11.2 × 11.8 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | Brother QL-500/ QL-650 |
| Тип лента | DK |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 17 mm x 54 mm |
| Други | 400 labels per roll; You can expect professional results with these pre-cut labels, barcodes, visitor badges or shipping information, which can be used to display logos |


















Reviews
There are no reviews yet.