Additional information
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Капацитет, GB | 32 |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 130 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 32 MB/s |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 26.8 x 12.2 x 7.55 mm |
| Цвят | Silver |
| Тегло, g | 3 g |
| Други | 10; Mac OS 9.0 or later; Linux Kernel 2.4.2 or later, 8, Lighter, smaller metallic design; Splashproof and dust resistant; The USB connectors cannot be used at the same time; Operating System: Microsoft Windows 7 |





























Reviews
There are no reviews yet.