Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 10.2 × 0.6 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, GB | 32 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 24.7 x 12.2 x 4.6 mm |
| Цвят | Silver |
| Тегло, g | 2.5 g |
| Други | Attaches to a key ring or lanyard, Blue rose petal carving design, Dustproof & Waterproof & Shockproof, Super-mini, Ultra-compact and lightweight; Systems Supported : Windows 10/8.1/8/7; Mac OS 10.6.X or above; Linux Kernel 2.6.X or above |



















Reviews
There are no reviews yet.