Additional information
| Weight | 0.0171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 10.2 × 0.956 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, GB | 32 |
| Интерфейс | USB 3.1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 56.1 x 18.0 x 5.0 |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 7.8 g |
| Други | Linux Kernel 2.6.x or above, MAC OS 10.6.x or above, Systems Supported: Windows 10/8.1/8/7 |





















Reviews
There are no reviews yet.