Additional information
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Производител | TRANSCEND |
| Наличност | на склад |
| Капацитет, GB | 64 |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 90 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 45 MB/s |
| Интерфейс | USB 3.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 50.4 x 17 x 7.4 mm |
| Цвят | Gold |
| Тегло, g | 7 g |
| Други | 10; Mac OS 9.0 or later; Linux Kernel 2.4.2 or later, 8, Exclusive Transcend Elite data management software; Operating System: Microsoft Windows 7, High-quality durable metallic texture and aluminum body, Lanyard / keyring loop, Lightweight and compact |



















Reviews
There are no reviews yet.