Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 10.2 × 0.971 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, GB | 32 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 25.3 x 17 x 8.8 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 3.7 g |
| Други | COB Technology, Dustproof, Linux Kernel 2.6.x or above, MAC OS 10.6.x or above, Shockproof and Robust; Super-mini, Strap Hole Design; Operating Systems Supported: Windows 10/8.1/8/7, Stylish & Compact, Waterproof |


















Reviews
There are no reviews yet.