Additional information
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 10.2 × 0.95 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, GB | 32 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 56.1 x 18.0 x 8.5 |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 7.8g |
| Други | Built-in strap hole makes it easy to be attached, Linux 2.6.X or above, MAC OS 10.6.x or above, RoHS Compliant; Systems Supported ; Windows 10/8.1/8/7, Unique stripe design |





















Reviews
There are no reviews yet.