Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 15 × 5 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 24 |
| Памет интерфейс | 3072 |
| Брой ядра | 3804 |
| Брой вентилатори | passive Heatsink |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x16 |
| Размери | 111.2 mm (H) x 267.7 mm (L) Dual Slot, Full Height |
| Други | Max power consumption: 165 W; Memory Bandwidth: 933GB/s |

























Reviews
There are no reviews yet.