Additional information
| Weight | 0.481 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 20 × 4.5 cm |
| Производител | INNO3D |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 2 |
| Памет интерфейс | 64 |
| Брой ядра | 192 |
| Макс. работна честота, MHz | 954 |
| Мин. мощност на захранване, W | 300 |
| Ползвани технологии | nVIDIA 3D Vision, nVidia PhysX nVIDIA CUDA nVIDIA FXAA nVidia Adaptive VSync |
| Резолюция | Maximum VGA Resolution (per output): 2048 x 1536, Maxmium Digital Resolution (per output): 4096 x 2160 |
| Интерфейс | Dual Link DVI, HDMI 1.4a, InternalAudio Input for HDMI, VGA |
| Размери | Height: 70mm, Length: 140mm, Width: 2-slot |
| Други | GeForce GT 710 video processor |
























Reviews
There are no reviews yet.