Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 20 × 8 cm |
| Производител | ASROCK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вградена памет, GB | 12 |
| Памет интерфейс | 192 |
| Брой ядра | 2560 |
| Макс. работна честота, MHz | 2620 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 700 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | 0dB Silent Cooling, Striped Axial Fan, Stylish Metal Backplate, Super Alloy Graphics Card, Triple Fan Design, Ultra-fit Heatpipe |
| Резолюция | Digital Max Resolution: 7680×4320 |
| Интерфейс | 1x HDMI 2.1 VRR; 3x DisplayPort 1.4 with DSC |
| Размери | 2.3-slot, 305 x 131 x 45 mm |
| Други | AMD Radeon RX 6700 XT; Bus Standard: PCI Express 4.0 x16 |

























Reviews
There are no reviews yet.