Additional information
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33.7 × 17.8 × 8.4 cm |
| Производител | PNY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 8 |
| Памет интерфейс | 256 |
| Брой ядра | 2176 |
| Макс. работна честота, MHz | 1650 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 550 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | Adaptive Shading, Ansel, G-SYNC Compatible, GeForce Experience, Highlights, NVIDIA DLSS |
| Резолюция | 7680 x 4320 @60Hz (Digital) |
| Интерфейс | DisplayPort 1.4, DVI-D, HDMI 2.0b |
| Размери | 247 x 127 mm; Dual-Slot |
| Други | Multi-Screen; Game Ready Drivers; Microsoft DirectX 12 Raytracing; Vulkan RT API, OpenGL 4.5; HDCP 2.2 |



























Reviews
There are no reviews yet.