Additional information
| Weight | 0.481 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.5 × 20 × 6 cm |
| Производител | INNO3D |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 1 |
| Памет интерфейс | 64 |
| Брой ядра | 192 |
| Макс. работна честота, MHz | 954 |
| Мин. мощност на захранване, W | 300 |
| Ползвани технологии | nVIDIA 3D Vision, nVidia Adaptive VSync, nVIDIA CUDA, nVIDIA FXAA, nVidia PhysX |
| Резолюция | Maximum VGA Resolution (per output): 2048×1536, Maxmium Digital Resolution (per output): 4096×2160 |
| Интерфейс | Dual Link DVI, HDMI 1.4a, VGA |
| Размери | Height: 70mm, Length: 140mm, Width: 2-slot |
| Други | GeForce GT 710 video processor |
























Reviews
There are no reviews yet.