Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.3 × 21.7 × 9 cm |
| Производител | ASROCK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вградена памет, GB | 16 |
| Памет интерфейс | 256 |
| Брой ядра | 5120 |
| Макс. работна честота, MHz | 2340 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 900 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | AMD Eyefinity technology, AMD Radeon Software Adrenalin 2020 Edition, ASRock Tweak 2.0, DirectX Raytracing, FidelityFX Contrast Adaptive Sharpening, FidelityFX Variable Occlusion and Shading, Super Alloy Graphics Card, Vivid Visuals |
| Резолюция | 8K (7680 x 4320) |
| Интерфейс | 1x HDMI 2.1 VRR, 3x DisplayPort 1.4 with DSC |
| Размери | 330 x 140 x 56 mm |
| Други | Graphics Engine – AMD Radeon RX 6900 XT Graphics |


























Reviews
There are no reviews yet.