Additional information
| Weight | 1.783 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31.6 × 41.1 × 6.8 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1000 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 140 x 15 mm. |
| LED светлина | No |
| Консумирана мощност | 0.85 W |
| Волтаж, V | Rated Voltage: 5 VDC |
| Ниво на шума, dB | 26.3 dB(A) |
| Цвят | Black |
| Други | Compatiable with 17.3" or less; Connection cable: USB-A 3.0 x 600 mm; Port type : USB-A 3.0 (Input)/USB-A 3.0 (Output) x 1 |





























Reviews
There are no reviews yet.