Additional information
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.5 × 13.2 × 19.4 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | Intel: LGA20XX/LGA115X/LGA1366; AMD: AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 |
| Скорост на вентилатора, rpm | 3400 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Размер на вентилатора, mm | 92 x 92 x 25 mm. |
| LED светлина | BLUE LED |
| Консумирана мощност | 2.04W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 10.8~13.2VDC, Rated Voltage: 12VDC, Started Voltage: 7VDC |
| Ниво на шума, dB | 17.8-19dB(A) |
| Цвят | Silver |





























Reviews
There are no reviews yet.