Additional information
| Weight | 0.399 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10.5 × 10.5 × 8.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | Intel: LGA115X |
| Скорост на вентилатора, rpm | 2400 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Размер на вентилатора, mm | 92 x 25 mm. |
| LED светлина | No |
| Консумирана мощност | 1.56W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 10.8~13.2VDC, Rated Voltage: 12VDC, Started Voltage: 7VDC |
| Ниво на шума, dB | 17.8~33.4dB(A) |
| Цвят | White&Black |

























Reviews
There are no reviews yet.