Additional information
| Weight | 0.795 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 26 cm |
| Производител | CHIEFTEC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | ASRock POLYCHROME SYNC, Gigabyte RGB FUSION, MSI Mystic Light Sync, Support and sync the lighting with: ASUS AURA SYNC |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1200 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm (each) |
| LED светлина | Ultimate illuminations with 16.8 M colors; Lightning mode 20x dynamic modes / 9x static modes |
| Волтаж, V | Operating Voltage: DC +7V ~ DC +12V, Rating Voltage: DC +12V, Start-up Voltage: +5V |
| Ниво на шума, dB | 16 dB(A) |
| Цвят | Black |
| Други | 1x Remote Control; Rated Current 0.65A Max, 6x 6PIN fan connectors |

































Reviews
There are no reviews yet.