Additional information
| Weight | 1.303 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41.8 × 32.2 × 5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 2300 |
| Брой вентилатори | 4 |
| Размер на вентилатора, mm | 2 x 140 x 15mm; 2 x 100 x 15mm |
| LED светлина | No |
| Консумирана мощност | 1W~2.25W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 4.5~5VDC, Rated Voltage: 5VDC, Started Voltage: 4VDC |
| Ниво на шума, dB | 24dB(A) |
| Цвят | Black |
| Други | Compatible with 15.6" notebooks and below. |






























Reviews
There are no reviews yet.