Additional information
| Weight | 1.61 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41.8 × 33.6 × 6.2 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 700 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Размер на вентилатора, mm | 200 x 20 mm. |
| LED светлина | BLUE LED |
| Консумирана мощност | 0.75~1.1W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 4.5~5VDC, Rated Voltage: 5VDC, Started Voltage: 4VDC |
| Ниво на шума, dB | 23dB(A) |
| Цвят | Black |
































Reviews
There are no reviews yet.