Additional information
| Weight | 4.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41.5 × 24 × 46.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Pre-installed: 1 x 120mm black fan at rear; Optional: Front: 1 x 120mm |
| Интерфейс | Audio x 1, Mic x 1, USB2.0 x 1, USB3.0 x 1 |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 1 |
| Брой 3.5“ гнезда | 3 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 2 |
| Разширителен слот | 4 |
| Форм-фактор | Micro ATX/Mini-ITX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | Gross Weight: 4.33 kg, Net Weight: 3.62 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 406 x 193 x 378 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Case Type: Mini Tower |




























Reviews
There are no reviews yet.