Additional information
| Weight | 3.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 21.7 × 43.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Optional: Front: 1 x 120mm fan side: 1 x 120mm, Rear: 1 x 80/90mm |
| Интерфейс | 1 x USB3.0/2 x USB2.0/Audio x 1/Mic x 1 |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 1 |
| Брой 3.5“ гнезда | 3 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 3 |
| Разширителен слот | 4 |
| Форм-фактор | MATX/MINI-ITX |
| Прозрачен страничен капак | – |
| Тегло, kg | 3.2 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 387 x 175 x 354 mm |
| Цвят | Black |



























Reviews
There are no reviews yet.