Additional information
| Weight | 6.81 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53 × 25 × 55 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вентилатори | Pre-installed: Rear: 1 x 120mm fan; Front: 2 x 120mm LED fan; Top: 2 x 120mm fan |
| Интерфейс | 1 x USB3.0/2 x USB2.0/Audio(HD) x 1/Mic x 1 |
| Брой DVD 5.25“ гнезда | 3 |
| Брой 3.5“ гнезда | 3 |
| Брой 2.5“ SSD гнезда | 3 |
| Разширителен слот | 7 |
| Форм-фактор | ATX/Micro ATX/Mini-ITX |
| Прозрачен страничен капак | yes |
| Тегло, kg | Gross Weight: 6.66 kg, Net Weight: 5.76 kg |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 491 x 200 x 486 mm |
| Цвят | Black |




























Reviews
There are no reviews yet.