Additional information
| Weight | 14.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45.3 × 26.5 × 40.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Усилвател, тип | Front speaker |
| Брой канали | 2 |
| Изх. мощност, W | 100 |
| Bluetooth | – |
| HDMI | – |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 3-driver speaker system, 3-way |
| Честотен обхват, Hz | 53 Hz – 50 KHz |
| FM радио | – |
| Монтаж на стена | – |
| Размери, mm | 466 x 269 x 408 |
| Цвят | Black |
























Reviews
There are no reviews yet.