Additional information
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40.5 × 26 × 17.5 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Усилвател, тип | S-Master digital amplifier |
| Брой канали | 2 |
| Изх. мощност, W | 40 |
| Интерфейс | Analog Audio Input (1), Speaker Output Front (2 Built-in speaker), USB Port (1) |
| Bluetooth | Bluetooth, NFC |
| HDMI | – |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 65mm, Full range + Passive radiator |
| Честотен обхват, Hz | BT: 87.5 – 108.0 MHz/50 KHz |
| Консумация, W | 0.5W (in standby), 24W (in operation) |
| FM радио | yes |
| Дистанционно управление | RM-AMU197 |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 385 x 178 x 81 mm |
| Тегло, kg | 2.7 kg |
| Цвят | Black |
| Други | built-in CD player |



























Reviews
There are no reviews yet.