Additional information
| Dimensions | 20.5 × 11.5 × 9.5 cm |
|---|---|
| Производител | SONY |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 6 |
| Предназначен за | Батерии |
| Съвместимост | AC Adaptor / Charger compatible with M series InfoLITHIUM batteries |
| Тип | Battery |
| Бързо зареждане | – |
| Qi-compatible | – |
| Мощност, W | 100-240 V, 50 Hz / 60 Hz, Power: AC |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 70 x 25 x 95 mm |
| Тегло, g | 90 g |
| Други | Compact, space-saving design – ideal for travel; Multi-voltage operation for use worldwide |


















Reviews
There are no reviews yet.