Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |
23.58лв. / 12.06€
Наличност: на склад
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 4 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.