Additional information
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 666MHz |
40.66лв. / 20.79€
Наличност: на склад
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.3 × 4 × 1.6 cm |
| Производител | AOC |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Вид | SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 666MHz |
Reviews
There are no reviews yet.