Additional information
| Weight | 0.0158 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 10.2 × 0.67 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, GB | 32 |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 59.9 x 19.3 х 8.5 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 8.3 g |






















Reviews
There are no reviews yet.