Additional information
| Weight | 0.0304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.5 × 9.96 × 1.3 cm |
| Производител | PATRIOT |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, GB | 128 |
| Скорост на четене, MB/s | 20 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | 5 MB/s |
| Интерфейс | USB 3.1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 60.7 x 21 x 10.4 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 9 g |
| Други | Durable design extends the life of your drive; Retractable design protects USB connector when drive not in use; Fast Transfer Speed; Compatible with the latest Windows and Mac platforms |























Reviews
There are no reviews yet.