Additional information
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 22 × 15 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 18 |
| Субуфер, тип | 1.3m Subwoofer to satellite cable), Wired (Cable Lenght: 1.3m Audio cable |
| Интерфейс | 3.5 mm Audio input, USB-powered: no wall power needed |
| Bluetooth | – |
| HDMI | – |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 2 satellite speakers, 4 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 9 Watts RMS |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Satellites: 65 x 110 x 80 mm, Subwoofer: 120 x 140 x 180 mm |
| Тегло, kg | 1 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Subwoofer with volume and bass control on the side panel; 65 mm Driver size |






























Reviews
There are no reviews yet.