Additional information
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28.8 × 11 × 4.5 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | For voice recording, gaming and voice chat applications such as Skype and Cortana, PC and laptop, singing |
| Съвместимост | Chrome OS, Mac OS, Windows |
| Тип | Condenser |
| Насоченост | Omnidirectional |
| Конектор | 3.5 mm, USB |
| Шумопотискане | – |
| Подсветка | – |
| Честотен обхват, Hz | Audio: 50 – 16000 Hz |
| Чувствителност, dB | Audio: -45 dB, Sound pressure level: 115 dB; Microphone: Signal-to-noise ratio 58 dB |
| Импеданс, Ohm | 2200 Ohm |
| Стойка | Tripod stand |
| Настройки на наклона | Adjustable angle |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 43 x 355 x 130 mm |
| Тегло, g | 150 g |
| Други | For voice recording, gaming and voice chat applications such as Skype and Cortana; Package contents: Microphone with cable attached, singing, Tripod stand, USB adapter, User’s guide |



































Reviews
There are no reviews yet.