Additional information
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 17 × 27 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 30 |
| Субуфер, тип | 2m Subwoofer to satellite cable), Wired (Cable Lenght: 1.4m Audio cable |
| Интерфейс | 3.5 mm Audio input |
| Bluetooth | Bluetooth 2.1 |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Deep Bass |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 2 satellite speakers, 4 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 15 Watts RMS |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Satellites: 85 x 135 x 75 mm, Subwoofer: 240 x 190 x 140 mm |
| Тегло, kg | 1.5 kg |
| Цвят | Black |
| Други | CD, DVD, mp3 or other audio devices; Smart power management; 90 mm Driver size, phone, tablet, TV, Wooden subwoofer; Use with PC |




























Reviews
There are no reviews yet.