Additional information
| Weight | 5.312 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 29 × 35 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Брой канали | 2.1 |
| Изх. мощност, W | 120 |
| Субуфер, тип | 1.8m Subwoofer to satellite cable), Wired (Cable Lenght: 1.75m Audio cable |
| Интерфейс | 3.5 mm Audio output, Audio input 3.5 mm |
| Bluetooth | – |
| HDMI | – |
| Звукови режими | Deep Bass |
| Караоке | – |
| Високоговорители, тип | 2 satellite speakers, 4 Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Консумация, W | 10 W satellite), 60 Watts RMS (40 W subwoofer |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | smartphone or tablet), Wired remote control (Volume; Extra connections to connect your headset and to connect any music playing device like your MP3 player |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | Remote: 70 x 41 x 70 mm, Satellites: 100 x 200 x 100 mm, Subwoofer: 255 x 260 x 255 mm |
| Тегло, kg | 4.9 kg |
| Цвят | Black |
| Други | laptop, smartphone and tablet; Extra volume and bass control on the subwoofer; 150 mm Driver size, TV, Wooden subwoofer for rich and powerful sound; For PC |




























Reviews
There are no reviews yet.