Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22.6 × 23.5 × 14 cm |
| Производител | TRUST |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Високоговорител, тип | 2.0 Satellites, 4 Ohm |
| Брой високоговорители | 2 |
| Размер на високоговрителя, mm | 60 |
| Режими на звука | Deep Bass, Stereo Sound |
| Контрол на звука | illuminated and easy to reach volume control at the front, Large |
| Микрофон | – |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type A |
| Bluetooth | – |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz – 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 14 Watt RMS output (28 Watt peak power) |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | – |
| Размери, mm | 180 x 110 x 200 mm |
| Тегло, g | 1400 g |
| Цвят | Black |
| Други | Metal grill for extra protection; System requirements: PC or laptop with 3.5 mm audio connection, USB port for power |





























Reviews
There are no reviews yet.