Additional information
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 21.7 × 6.4 cm |
| Производител | ASROCK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Вградена памет, GB | 4 |
| Памет интерфейс | 128 |
| Брой ядра | 1408 |
| Макс. работна честота, MHz | 1845 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 500 |
| Конектори на захранване | 8-pin |
| Ползвани технологии | AMD Eyefinity technology, AMD Radeon Software Adrenalin 2020, FidelityFX, Intelligent Sharpening Technology, Radeon Freesync |
| Резолюция | 8K (7680 x 4320) |
| Интерфейс | 3 x DisplayPort 1.4 with DSC 1.2a, HDMI 2.0b |
| Размери | 241 x 127 x 42 mm |
| Други | Graphics Engine: AMD Radeon RX 5500 XT |




























Reviews
There are no reviews yet.