Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 11XX, 12XX, 1300, 1400, 1500, 16XX, 17XX, 18, 18XX, 19XX, 200, 2030, 21XX, 22XX, 23XX, 24XX, 2500, 26XX, 27XX, 300, 310, 320, 330, 350, 3600, 520, 530, 540, 550, 9200, 9400, 9500, 9600, GL-100, P-Touch 10XX, ST-5 |
| Тип лента | TZES (Laminated extra strength adhesive tape) |
| Цвят | Black on Yellow |
| Ширина на лентата, mm | 12 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | The special strong adhesive offers more sticking power to ensure your label stays attached on rough or uneven surfaces |
















Reviews
There are no reviews yet.