Additional information
| Weight | 0.074 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | 1400, 1500PC, 1600, 1650, 2200, 2210, 2300, 2310, 2400, 2410, 2430PC, 2500PC, 2600, 2610, 2700, 2710, 350, 3600, 520, 530, 540, 550, 580C, 7500, 7600, 9200DX/PC, 9400, 9500PC, 9600, PT-330 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on White |
| Ширина на лентата, mm | 24 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | chemicals and abrasion, sunlight, this black on white strong adhesive tape is designed to withstand extremes of temperature, Water, With a patented laminated coating |


















Reviews
There are no reviews yet.