Additional information
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 4 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-3600, PT-530, PT-550, PT-9200, PT-9200DX, PT-9200PC, PT-9400, PT-9500PC, PT-9500VP, PT-9600, RL-700S |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on Red |
| Ширина на лентата, mm | 36 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | abrasion, and are resistant to chemicals, making them suitable for both indoor and outdoor use, sunlight and submersion in water, These self-adhesive laminated labels have been developed to withstand extremes of temperatures |

















Reviews
There are no reviews yet.