Additional information
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1.7 × 7 × 15.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT1000/ 1950/ 200/ 220/ 2450/ 2480/ 300/ 310/ 340/ 350/ 3600/ 540/ 9200/ 9400/ 9500/ 9600/ 1250/ 1750/ 1800/ GL100 |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on Blue |
| Ширина на лентата, mm | 9 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on Blue TZe-521 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |

















Reviews
There are no reviews yet.