Additional information
| Weight | 0.048 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 3 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | PT-1400, PT-1500PC, PT-1600, PT-1650, PT-2200, PT-2210, PT-2300, PT-2310, PT-2400, PT-2410, PT-2500PC, PT-2600, PT-2610, PT-330, PT-350, PT-3600, PT-520, PT-530, PT-540, PT-550, PT-580C, PT-9200DX, PT-9200PC |
| Тип лента | TZ |
| Цвят | Black on Red |
| Ширина на лентата, mm | 24 mm |
| Дължина на лентата, m | 8 m |
| Други | as well as cables and other equipment, Equally handy in the home, office or workplace, this laminated black on Red TZe-451 labelling tape can be used to identify the contents of everything from file folders and shelves to USB flash drives |
















Reviews
There are no reviews yet.