Additional information
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |
105.80лв. / 54.09€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 99 |
| Производител | TRANSCEND |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR3 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 1 600 MHz |