Additional information
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.18 × 11.17 × 1.77 cm |
| Производител | PATRIOT |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет | 960 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 560 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 540 MB/s |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 100.0 x 69.9 x 7.0 mm |
| Тегло, g | 78.6 g |
| Други | 000, 000 hours; O/S Support: XP/Vista/WIN 7/8/10/Mac OS/Linux, Bad Block Management, DRAM Cache: 32MB SDR, Low Power Management, Operating Voltage: 5V; Operating Temperature: 0 ~ 70 °C; MTBF: 2, Smart Zip, Static and Dynamic Wear Leveling, Trim Support |


















Reviews
There are no reviews yet.