Additional information
| Weight | 0.0158 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11.4 × 10.2 × 0.67 cm |
| Производител | APACER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Капацитет, GB | 32 |
| Интерфейс | USB 3.1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 46.7 x 15.7 x 5.7 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 6.7 g |
| Други | Convenient Strap Hole, High Strength Metal Exterior, Linux Kernel 2.6.x or above, MAC OS 10.6.x or above, Sleek and Stylish Design, Systems Supported: Windows 10/8.1/8/7 |






















Reviews
There are no reviews yet.