Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 1 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 5 × 1 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 666 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.