Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 400 MHz |
167.84лв. / 85.81€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | UDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 8 |
| Честота, MHz | 2 400 MHz |
Reviews
There are no reviews yet.