Additional information
| Weight | 0.619 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.6 × 8.2 × 17.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1500 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 mm. |
| LED светлина | 2.4W, 3pin(+5V-D-G), 5VDC, Addressable RGB LED, M/B with 5V ADD-RGB Header |
| Консумирана мощност | 1.32W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 10.8~13.2VDC, Rated Voltage: 12VDC, Starting Voltage: 7VDC |
| Ниво на шума, dB | 17.8~27dB(A) |
| Цвят | Black |





























Reviews
There are no reviews yet.