Additional information
| Weight | 0.983 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12.9 × 13.5 × 17.5 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1500 |
| Брой вентилатори | 5 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 mm. |
| LED светлина | 6 ultra-bright RGB LED lights, RGB LED Lighting, static and multi-color cycling. |
| Консумирана мощност | 2.76W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 10.8~13.2VDC, Rated Voltage: 12VDC, Started Voltage: 7VDC |
| Ниво на шума, dB | 17.8~27dB(A) |
| Цвят | Black |



























Reviews
There are no reviews yet.