Additional information
| Weight | 0.934 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35.3 × 31.6 × 6 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1000 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm. |
| LED светлина | No |
| Консумирана мощност | 0.40W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 4.5~5VDC, Rated Voltage: 5VDC, Started Voltage: 4VDC |
| Ниво на шума, dB | 22.4dB(A) |
| Цвят | Black |
| Други | Compatible with 15.6" notebooks and below. |


























Reviews
There are no reviews yet.