Additional information
| Weight | 1.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 15 × 17 cm |
| Производител | DEEPCOOL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | Intel: LGA20XX/LGA115X/LGA1366; AMD: AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 |
| Скорост на вентилатора, rpm | 1500 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Размер на вентилатора, mm | 120 x 120 x 25 mm. |
| LED светлина | RGB |
| Консумирана мощност | 1.32W |
| Волтаж, V | Operating Voltage: 10.8~13.2VDC, Rated Voltage: 12VDC, Starting Voltage: 7VDC |
| Ниво на шума, dB | 17.8~27dB(A) |
| Цвят | Black |






























Reviews
There are no reviews yet.