Additional information
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 42 × 10 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 330g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
319.20лв. / 163.20€
Наличност: с поръчка
| Weight | 2.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 42 × 10 cm |
| Производител | EPSON |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Приложение | InkJet Printers |
| Размер | A2 |
| Тегло, g/m2 | 330g/m2 |
| Медия, тип | Glossy |
| Брой листа | 25 |
Reviews
There are no reviews yet.